Načítám...
Prázdniny v pralese, Lotrando a Zubejda, Hurá do poháru - etapové hry č.33,34,35

Etapové hry na motiv dobrodružné knihy,pohádky a fotbalu.

Cena s DPH:
89 Kč
Dostupnost:
skladem
Počet:
Ks
Výrobce:
Záruka:
2 roky
Informace o produktu

PRÁZDNINY V PRALESE - etapová hra podle knihy Zane Greye Prázdniny v pralese. Příběh začíná tím, že hlavní hrdina Ken táboří v lese se svým bratrem a čas si krátí mimo jiné rybolovem. Ale potom Kenův otec souhlasí s cestou Kena do Arizonských lesů, aby tu získal o prázdninách zkušenosti u svého přítele strážce lesa Dicka před studiem lesnictví. Prožijte tedy s ním skvělá dobrodružství, která Kenovi připraví jeho životní touha, jeho přítel i učitel – sám lesní hvozd.

LOTRANDO A ZUBEJDA - etapová hra podle krásné filmové pohádky Lotrando a Zubejda vám dává možnost poslechnout si vtipnou pohádku, naučit se z ní veselé písničky a zároveň zkusit napodobit příběhy a osudy postav z pohádky. Zazpíváte si loupežnickou píseň, zahrajete si na sultána, zahrajete na detektivy, zjistíte, co chybí princezně, zatancujete břišní tanec po našem, …

HURÁ DO POHÁRU - etapová hra jako rychlokurs základů kopané podle knihy Hurá do poháru od Lubomíra Mana. Jednotlivé etapy pak často představují různé situace, které se mohou vyskytnout při fotbalovém zápase střela z těžkého úhlu, útěk s míčem, pokutové kopy. Ale jsou tu i další: bleskový turnaj, trénink, test sportovních vědomostí, finále, … Hra je vhodná i na soustředění mladých sportovců - s obměnami lze použít pro různé sporty tak, aby dobu, kdy netrénují prvky svého sportu, využili jinak, než hraním karet.

Sešit formátu A5 - 48 stran.

Poptávka

 
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na naší webové stránce využíváme různé technologie, abychom Vám mohli poskytnout optimální zážitek. K nim patří zpracování údajů, které jsou technicky nutné k prezentaci webových stránek a jejich funkcionalit, rovněž další technologie, které jsou využívány k pohodlnému nastavení webových stránek.

V případě, že s tímto nesouhlasíte, můžete povolit jen tu část sbírání dat, se kterou souhlasíte.

Přečtěte si naše informace o ochraně osobních údajů zde

Více informací o problematice naleznete zde.
Nutné pro správný chod webu, ukládají se pouze informace k zobrazení, přihlášení nebo nastavení této webové prezentace.
Data použitá pouze pro statistické vyhodnocování, například návštěvnosti, počtu zobrazení jednotlivých stránek apod.
Data používáme k vyhodnocení nákupů, k personifikaci reklamy a návrhů produktů.