Načítám...
Podílejte se na vývoji Adventure Menu

Chutná Vám jídlo na cesty českého výrobce AdventureMenu? Chcete být součástí kompletně nového způsobu přípravy jídel za pomoci ještě většího snížení váhy? Tak přesně pro Vás máme jedinečnou nabídku stát se mecenášem sušených ultralehkých jídel Adventure Menu. Konečně pořádné přírodní jídlo, které na zádech ani neucítíš a přitom ti dodá všechno, co tvé tělo potřebuje a navíc si opravdu pochutnáš! Naše vlastní technologie sušení, 100% přírodní suroviny a poctivá ruční práce. Sbíhaj se ti sliny? Můžeme začít zde - https://bit.ly/2sEtqbE. A dejte nám vědět, co jste si vybrali! :)

Výstava stanů proběhne ve dnech 13. - 24. června v Plzni v hale Lokomotivy. Těšit se opět můžete na rozsáhlou nabídku stanů, spacáků, karimatek i outlet outdoorového oblečení a obuvi.

V Plzeňské sportovní hale T.J.Lokomotiva startuje 22. června již tradiční výstava stanů a spacích pytlů. Kromě nich tu samozřejmě najdete i karimatky, batohy, kempingový nábytek a další doplňky zpříjemňující pobyt v přírodě. Ať už míříte do kempu, na vodu, do hor nebo třeba jen na festival, dá vám téměř stovka postavených stanů prostor pro pohodlný výběr stanu, který vám bude nejlépe vyhovovat. Můžete se samozřejmě těšit i na různé akční a výstavní slevy, a už neodmyslitelný „outlet“ turistického oblečení a obuvi. Výstava potrvá do 3. července, a to denně od 11 do 19 hodin. V sobotu 4.7. pak na vás od 9 hodin čeká velký výprodej vystaveného zboží. Vstup na výstavu je zdarma. Pokud se na výstavu nedostanete nezoufejte, vystavovaný sortiment je možné zakoupit i po výstavě v obchodě LIMAN SPORT.