Načítám...
Tajuplná Asie aneb putování Zikmunda a Hanzelky - etapová hra č.204

Dobrodružná etapová hra inspirovaná druhou cestou inženýrů Zikmunda a Hanzelky.

Cena s DPH:
119 Kč
Dostupnost:
skladem
Počet:
Ks
Výrobce:
Záruka:
2 roky
Informace o produktu

Píše se rok 1959. Inženýři Miroslav Zikmund s Jiřím Hanzelkou byli v době hlubokého socialismu vysláni na expedici do Asie, aby propagovali vozy svého zaměstnavatele automobilky Tatra a posílali domů záznamy z cest (reportáže, fotky, videa, zvukové nahrávky), protože v Československu se o Asii moc neví.

Posádky pod vedením inženýrů sestávající z dětí posílají do Československa materiály z cest.

Podle umístění ve hrách za celý den dostávají právo na natočení/nahrání/nafocení/napsání materiálů.Všech šest posádek včetně inženýrů vyráží z Opletalovy ulice v Praze. Každý člen posádky získává před odjezdem cestovní pas a výjezdní doložku, kterou si do pasu nalepí. Výjezdní doložka je platná pouze na dva týdny (datum tábora), do té doby se musí nutně vrátit.

Podaří se posádkám dorazit zpět do Československa? A co potkají a uvidí po cestě? Které země navštíví?

Celotáborová hra inspirovaná druhou cestou inženýrů Zikmunda a Hanzelky. Dne 14. února 2019 oslavil pan Miroslav Zikmund jubilejní 100. narozeniny a na jeho počest byl vydán film Století Miroslava Zikmunda. Aby toho nebylo málo, je to také 60 let od druhé, asijské, cesty legendární dvojice H+Z. To přišlo autorům dostatečně zajímavé a motivující, stejně jako samotné téma cestování po Asii. Chtěli také vzdát hold těmto dvěma velikánům a dětem ukázat, jak obtížné muselo být cestování v absolutně neznámém prostředí před šedesáti lety. 

Sešit formátu A5 - 100 stran.

Poptávka