Načítám...
Výstup na Eiger, Ve jménu krále, Příchod Slovanů na Moravu a do Čech - etapová hra č.1-3

Etapové hry na historické a dobrodružné téma.

Cena s DPH:
79 Kč
Dostupnost:
skladem
Počet:
Ks
Výrobce:
Záruka:
2 roky
Informace o produktu

VÝSTUP NA EIGER - Etapová hra družin vhodná pro zimní týdenní tábor motivovaná knihou Oty Pavla.Jde o „náročnou horolezeckou průpravu“, kdy procházejí družstva dětí přípravou fyzickou, ale také psychickou.Zajímavý netradiční herní systém obsahuje mnohé zpestření (např. setkání s Eskymáky), který lze po menší obměně hrát i na jarních prázdninách či letním táboře.

PŘÍCHOD SLOVANŮ - Historický námět z počátků našich dějin opředených mnoha legendami.Jednotlivé slovanské rody (družinky dětí) obsazují území na mapě střední Evropy, které pak spravují a využívají jeho bohatství v propracovaném ekonomickém systému hry.Hra je přizbůsobena dětskému věku. A jak praví Hospodářský řád, §3 „Veškerý život hospodářský řídí Rodová rada, …" 

VE JMÉNU KRÁLE - Hra na putovní tábor motivovaná vládou Karla IV. (1346-1378), krále českého a císaře římského, kde se účastníci oblékají do oděvu pážat vyvedených v erbovních barvách, přepásaných opaskem s kapsářem.Rytířská doba přináší mnohé slasti i strasti dnešním lidem jen velmi vzdálené, ale i vy můžete zažít královský ples, rytířské hry nebo divadelní představení kočovných společností, zajít si do hospody U Kata Mydláře a najít si historii vlastního šlechtického rodu.Přitom se stále musíte řídit Zemskými deskami království českého. 

Sešit formátu A5 - 70 stran.

Poptávka