Načítám...
Pedag Eco - Čisticí set na obuv

5dílná ekologická sada na čištění obuvi v dárkové taštičce.

Akční cena s DPH:
999 Kč
Původní cena s DPH:
1 300 Kč
Ušetříte:
301 Kč
Běžná cena:
1 300 Kč
Dostupnost:
skladem
Počet:
Ks
Výrobce:
Informace o produktu

Vysoce účinný a ekologicky odbouratelný čisticí set na obuv. Skládá se z čističe, výživy, impregnace, osvěžujícího spreje a hadříku s kartáčem.

Čistič - velmi účinné, hloubkově čisticí a ekologicky šetrné mýdlo. Díky jemné pěně, která důkladně rozpouští nečistoty a skvrny, budou Vaše boty připraveny na další fáze čištění. 100% rozložitelný.

Výživa - nebo-li deep conditioner je vysoce kvalitní a zároveň přírodní kondicionér pro všechny druhy materiálů vyjma textilu. Obuv a ostatní předměty vyživuje, chrání a oživuje zašlé barvy. 98% rozložitelný.

Impregnace - kvalitní a účinná impregnace s inovativní 3D strukutrou, jež chrání všechyn druhy materiálů proti nečistotám, vodě a skvrnám. Lze použít i na oblečení, tašky a deštníky. 98% rozložitelný.

Osvěžující sprej - antibakteriální sprej do bot a sportovních tašek. Ekologické složení pohlcuje pachy s jemnou vůní. 99% rozložitelný.

Set kartáče a hadříku - dřevěný kartáč s pevnýámi a jemnými štětinami. Vhodný je na všechny necitlivé materiály. Hadřík je vyroben z měkkého a nežmolkujícího mikrovlákna a hodí se na nanášení, leštění a finální péči o obuv.

Poptávka