Načítám...
Wabi Ryvola - Poselství II. díl

Pokračování zpěvníku talentovaného písničkáře.

Cena s DPH:
330 Kč
Dostupnost:
skladem
Počet:
Ks
Informace o produktu

II díl Poseltví Wabiho Ryvoly navazuje na předchozí díl a přináší písně, které Wabi, ať už sám nebo jako spoluautor napsal v letech 1975 – 1994. 

Kromě písní kniha obsahuje velké množství archivních fotografií, vzpomínky k písním od Wabiho kamarádů a kamarádek - o tom jak vznikly, Wabiho životopis, slovníček…

Podobně jako v prvním díle i zde naleznete všeobecně známé a oblíbené hity – Loudavý návraty, Zvláštní znamení woodcraft či Letokruhy, písně méně známé, ale i takové, které většina trampů a muzikantů nikdy neslyšela, například Až mi dojdou noty na hvízdání, Zimní hospoda, Modrý stín či Trampský výlet.

V 70. – 90. letech Wabi píše nejenom o trampech a vzdálených obzorech. V jeho písních se odráží také starosti a radosti normálního člověka v běžném životě, ale i celková nálada společnosti v tehdejší době.

Z tohoto období je zde publikována převážná většina písní, celkem 150. K 118 z nich se podařilo dohledat nahrávky a další materiály, a na jejich základě zpracovat notové zápisy. U těchto písní je melodická linka, zpěv, akordy, a český text.

Autor nebo spoluautor písní: Wabi Ryvola,   Uspořádal: Petr Růžička,   Vydal: Avalon, 2015, dotisk 1. vydání

Kniha formátu A5 v pevných vázaných deskách s šitou vazbou má 444 stran.

 

Poptávka